23 Ağu 2013

Aeroneb™ Standart Piston Tipi Nebulizatör

1 Yorum

 

Aeroneb™ Standart Piston Tipi Nebulizatör

Aerosol Ürün Grubu

Standart Piston Tipi Nebülizatör

Nebülizatör, basınçlı hava ile sıvı formdaki ilaçları aerosol haline getiren ve solunum yoluyla alınabilmesini sağlayan bir cihazdır. Son birkaç yılda nebülizasyon tedavisinin birçok alternatif yöntemi geliştirilmiştir ve bronkodilatör, kortikosteroid ve antibiyotik gibi ilaç türleri artık nebülizatörler ile kullanılmaya başlanmıştır.

Nebülizatörler solunum sistemi hastalıklarında, özellikle de hava yolu obstrüksiyonunun tedavisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Nebülizatör tedavisi hem akut ataklarda hem de uzun süreli tedavide faydalıdır. Nebülizatör, Ölçülü Doz İnhalerlere uyum sağlayamayan çocuk ve yaşlılarda veya ağır astımı olan hastalarda, ilaçların etkili bir şekilde uygulanmasını sağlar.

Nebülizatör cihazının kullanımı çok basittir. Cihazın hava çıkışına takılan, maskeli (pediatrik-yetişkin) ya da ağızlıklı atomizer seti yardımıyla, ilacın aerosol haline gelmesi sağlanır ve bu aerosol, inhale edilerek ilaç alınmış olur.

Aeroneb™ , kompakt yapıda ve yağsız piston tip kompresörlü bir nebülizatördür. Hafif, küçük ve ergonomik yapısı ile evde kullanım için idealdir.
• Tek düğmeyle basit kullanım
• Hafif
• Ergonomik
• Kırılmaz taşıma tutacağı
• Güçlü kompresör
• Kaliteli atomizer seti

[yukarı]
Aeroneb™ Standart Piston Tipi Nebulizatör için bir yorum
  1. FİYATINI ÖĞRENMEK İSTİYORUM


[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir