09 Eyl 2011

Dünyanın bir çok yerinde kullanılmakta olan Ozon Yağı, pek çok hastalığın tedavisinde yardımcı unsurdur. Hastalıkların yanı sıra estetik ve kozmetik sektöründe de pek çok ürünün hammaddesi olarak bu yağdan faydalanılır.
Ozon Yağı Nasıl Elde Edilir.?
Ozon, zeytinyağı içerisine uzun zaman aralıkları kullanılarak ilave edildiğinde, zeytin yağı ozonu içerisinde tutarak koyulaşır. Bu jel soğutulduğu zaman ozonu yıllarca içerisinde tutar. Ozonlanmış yağ cilde uygulandığı zaman cilt hastalıkları üzerinde çok olumlu etkiler gösterir. Özellikle yanıklarda bu etki çok fazladır.Kesinlikle sizi incitmez ve güzel sonuçlar alırsınız. Bir kez yağ ozonlandığında soğutucu da bozulmadan çok uzun süre kalır.
Faydaları
Deri ve Hücreleri canlandırır
Kuru Ciltleri nemlendirir
Yanıkları iyileştirir
Kırışıkları giderir
Selülitleri yok eder
Varisleri giderir
Mantar tedavisinde yardımcıdır

[yukarı]
Oveobio için 4 yorum
  1. Geçen aydan beri kullanıyorum.Özellikle sivilcelerimde önemli ölçüde azalma oldu.Yanlız bir yerde zayıflattığını okudum doğrumu?

    • Sibel hanım ürünün faydasını görmenize sevindik.Sorunuza gelince,ozon yağı zayıflamada etkili değildir.Ancak Ozon saunalar zayıflama konusunda faydalı olabilir.

  2. Ozon’un vitiligo (ala) için iyi geldiğini okudum ve bu konuda bilgi almak istiyorum.Vitiligo için ne ölçüde faydalıdır ve nasıl kullanılmalıdır? Teşekkürler.

    • Merhaba Özgür Bey. Ozon tedavisinin amacı hücre yenilemektir. Ozon yağı vücüdunuzdaki hasarlı hücrelerin yenilenmesinde büyük ölçüde başarı sağlar.Dolayısıyla ALA hastalığınıda iyi gelmektedir.Ama tek başına kullanımda çok verim alamazsınız.Günde 1 defa hasarlı deriye uygulandıktan sonra ayrıca günde 2 kaşık saf arı poleni ile desteklerseniz, olumlu bir sonuç alacağınızı düşünüyorum.


[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir